3 Bedroom House Wit Pool Access
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 125 m² 3 Bedroom House Wit Pool Access La Paz villa heeft een privézwembad, is geschikt voor maximaal 6 personen en ligt op 25 minuten wandelen van Cola de ballena.
Het Playa El Tecolote is binnen 6 km afstand van dit vakantiehuis gesitueerd. De 3-badkamer villa bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van educatieve plekken zoals Instituto Tecnologico Nacional de Mexico.
3 Bedroom House Wit Pool Access villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Gasten kunnen gemakkelijk de luchthaven La Paz bereiken, op 20 minuten rijden van deze accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Rookdetectors
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is 3 Bedroom House Wit Pool Access villa van de luchthaven La Paz?
De luchthaven La Paz en 3 Bedroom House Wit Pool Access villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Is er Wi-Fi in 3 Bedroom House Wit Pool Access villa?
Ja, 3 Bedroom House Wit Pool Access villa biedt WiFi aan. - ❓
Welke betaalmethoden staat 3 Bedroom House Wit Pool Access villa toe?
3 Bedroom House Wit Pool Access villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, Mastercard en American Express. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in deze villa verblijven.